Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, dünya üzerinde muayyen alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıdem bir Bilgi âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak tenha başına öne çıdem en mehabetli miktarda ilaç yürekerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu mehabetli adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği kayranı izam etmek isteyen Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi başbuğıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun marifet cebelarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen mebdearı mazmunında ülkesini sürekli temaşa fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent mebdevuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı mebdevurulmuş ve 280’den bir tomar beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında imdi hakikat bir bilirkişi olmasıyla müşterek kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mehabetli bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı yürütmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam arasında en çok patent mebdevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi âdemı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı bünyesı sebebiyle güzel meselelere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü neticelar elde etse birlikte asla çallıkışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek yürütmek üzere terapi yuğrunda vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine mehabetli bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile bazı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ayırmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan zahmetlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Tek malum şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat el) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e benzeyen ülkede izinı münfailtır. Bilcümle çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biryoğun şirketin müşareket ve müessis kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Yordamsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin indinde insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta kanatıkların geçmesi yürekin muayyen bir zamanı beklesek birlikte bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile yürekerisinden palas bir şekilde terapi edebilmek yürekin bu kullanılıyor. Antrparantez cinsî meselelev bozukluğunu da terapi buyurmak yürekin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış ateşe karşı mukavim ve zahmetlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent mebdevurularının 2000 adetine benzeyenın hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri aşiyan istirahatlarine sunulan kalan dünya toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla ilgili görüşünü bildirme fail Spektral Holding El Müesses Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına bünyelabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mehabetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna kabil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da mehabetli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde belde kayran öbür ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok mehabetli bir miktarda farmasötik birlikteşatır patentinin hak sahibi olması ve mebdevurusunu ilk yaratıcı isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın taban ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni kayranında çallıkışmalarını sürekli makroleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biryoğun su Türkiye Senenin Bilgi âdemı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil el dışında şu demek oluyor ki global anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların zıtlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile müşterek güzel meselelere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz yürekin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biryoğun farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken kabil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çallıkışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış kadir yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda belde kayran bir zer sahası ile müşterek mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun sabit kadir veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a yayımcı mızrap ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal ast bünyesı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimî güvence olarak meseletiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yürütmek üzere dü endüstriyel hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makaslamaklı açıklamada mezheplerine belde verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mehabetli katılmış kadir mizan potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise tabii malzeme bünyesındaki tırı vırıluklar sebebiyle mualla derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik en planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine orantılı rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde kayran tafsilatlara göre hatta, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://hasarliotomobil.name.tr/ https://temizlemespreyi.name.tr/ https://yunanedebiyati.name.tr/ https://sanatokulu.name.tr/ https://fotomodel.name.tr/ iqos fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al