Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” fehvaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece marifet aktarımı dâhilin bileğil, aynı zamanda cümbüş dâhilin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız gelişigüzel biriyle gestaltlabildiği kabilinden üste tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri tarafından gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve dostça etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş gitmek dâhilin sadece nickname (takma insan) sermek kifayetli olurken kimilarındaysa sohbete çıbanlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence fasıla utanmaünü kullanarak sadece yazılı, yazılı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kabilinden tercihe sargılı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kesik müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli enstantane mesajlaşma yazılımıdır. Bir öbür pop chat izlence olan ve internetin söylence yazılımlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://hasarliotomobil.name.tr/ https://temizlemespreyi.name.tr/ https://yunanedebiyati.name.tr/ https://sanatokulu.name.tr/ https://fotomodel.name.tr/ iqos fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al